Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies zgodnnie z zasadami zawartymi w regulaminie. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.
Wypożycz samochód
  • Brak opłat za transakcje kartami kredytowymi
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Gwarantowane najlepsze ceny
 

Wynajem długoterminowy

Wynajem kontraktowy jest usługą z pogranicza leasingu i wypożyczania samochodów, polegającą na sprzedaży Klientowi Rozwiązań Transportowych, zamiast samochodów. Przyjęcie takiej formy pozyskiwania środków transportu na potrzeby firmowe, zwalnia Klienta z: konieczności tworzenia bądź utrzymywania działu transportu, kontroli stanu samochodów, rozliczania szkód komunikacyjnych, zajmowania się sprzedażą samochodów używanych. Upraszcza również logistykę obsługi (serwisy, opony zimowe, negocjacje stawek ubezpieczeniowych), ułatwia budżetowanie, upraszcza księgowanie i gwarantuje, że samochody są w ruchu (brak konieczności utrzymywania samochodów zastępczych).
Zawarcie umowy wynajmu kontraktowego nie wiąże się dla Klienta z koniecznością angażowania kapitału, lub obciążania swojej zdolności kredytowej, kosztami zakupu floty samochodów. Kontrakt może być zawarty na okres od miesiąca (wynajem krótkoterminowy – samochód z oferty) do nawet kilku lat (wynajem długoterminowy – samochód nowy wg wyboru klienta). Oczywiście kalkulacja ceny różni się w zależności od okresu, na który podpisywana jest umowa.
Program wynajmu długoterminowego składa się z następujących elementów:
Finansowanie zakupu samochodów.
Ubezpieczenie samochodów w całym okresie umowy w pełnym zakresie AC/OC/NNW/KR
Zarządzanie flotą samochodów, w tym:
rejestracja samochodów,
przygotowanie samochodów wraz z montażem wyposażenia dodatkowego,
organizacja i finansowanie obsługi serwisowej samochodów, wraz z zapewnieniem samochodu zastępczego na czas niesprawności samochodu właściwego,
organizacja likwidacji szkód komunikacyjnych wraz z zapewnieniem samochodu zastępczego na czas wyłączenia z ruchu samochodu właściwego (dotyczy również szkód kradzieżowych i całkowitych),
organizacja i finansowanie sezonowej wymiany ogumienia, oraz wymiany ogumienia na skutek jego eksploatacyjnego zużycia.
Odbiór samochodów po okresie umowy.
Sprzedaż samochodów po okresie umowy.
Pokrycie kosztów rzeczywistej utraty wartości (amortyzacji) samochodu.

Nasze punkty

Samochód zastępczy
Audi
Peugeout
Volkswagen
Mazda
Mazda
Mazda
Mazda
Mazda
Mazda
Mazda
Mazda
Mazda
Mazda
Mazda
Mazda
Mazda